Intersteel Rozet sleutelgat 2 mm dun rvs/zwart


- Grote bestelling? Vraag een offerte aan!
- Onze experts staan klaar voor deskundig advies
- 14 dagen bedenktijd (m.u.v. maatwerk)
- Klantbeoordeling 9,5/10 uit 11.000+ reviews
- Zakelijke klant? Bestel op rekening
Ronde sleutelgat plaatjes van het merk Intersteel, vervaardigd van RVS304 met een mat zwarte coating. Deze plaatjes hebben een sparing voor een baardsleutel en zijn geschikt voor gebruik binnenshuis. De diameter van het rozet is 51 mm en de dikte is 2 mm.
De baardsleutelgat plaatjes zijn voorzien van schroefgaten, waardoor deze gemakkelijk worden gemonteerd door middel van de meegeleverde schroeven. De schroeven blijven na montage dus zichtbaar. Dit rozet wordt geleverd per paar.
Let op: Om beschadigingen te voorkomen raden we je aan om de schroeven met een handschroevendraaier te monteren en geen elektrische schroevendraaier te gebruiken.
RVS mat zwart rozet met baardsleutelgat, 51 x 2 mm - Technische informatie
Type: Sleutelgat plaatje
Model: Rond
Toepassing: Afwerking van een baardsleutelgat op binnendeuren
Sleuteltype: Baardsleutel
Merk: Intersteel
Diameter rozet: 51 mm
Dikte rozet: 2 mm
Deurdikte: 38 - 42 mm
Afstand schroefgaten (h.o.h.): 38 mm
Materiaal: RVS304
Oppervlak: Mat zwarte coating
Montage: Schroefverbinding
Verkoopeenheid: Per paar
Extra's: Inclusief bevestigingsmaterialen
-
Intersteel Rozet rond plat 50 mm sleutelgat plat rvs geborsteldLevertijd: 3-5 werkdagen€ 10,08 Prijs per stukincl. btw
-
Intersteel Rozet sleutelgat zelfklevend mat zwartLevertijd: 3-5 werkdagen€ 11,87 Prijs per stukincl. btw
-
Intersteel Rozet met sleutelgat Ø55x8 mm aluminium zwartLevertijd: 3-5 werkdagen€ 13,83 Prijs per stukincl. btw
-
Intersteel Rozet met sleutelgat mat zwartLevertijd: 3-5 werkdagen€ 13,02 Prijs per stukincl. btw
-
Intersteel Rozet met sleutelgat ø50x7 mm aluminium zwartLevertijd: 3-5 werkdagen€ 8,24 Prijs per stukincl. btw
Niet meteen wat je zocht?