Overdrukrooster schuine kap met valklep 150mm RVS


- Grote bestelling? Vraag een offerte aan!
- Onze experts staan klaar voor deskundig advies
- 14 dagen bedenktijd (m.u.v. maatwerk)
- Klantbeoordeling 9,5/10 uit 11.000+ reviews
- Zakelijke klant? Bestel op rekening
RVS overdruk kaprooster, vervaardigd van RVS304 met een mat geborsteld oppervlak. Het rooster is voorzien van een aansluitbus voor een rond luchtkanaal met een diameter van 150 mm. Dit ventilatierooster is uitsluitend geschikt voor het afvoeren van lucht in combinatie met mechanische ventilatie of een afzuigkap. Dit gevelrooster is voorzien van een mooie RVS windkap die de uitlaat beschermt tegen wind- en regeninslag. De bevestigingsmaterialen worden meegeleverd.
Het overdrukrooster is voorzien van een ongeveerde valklep, welke in geval van overdruk zal openen en bij wegvallen van de druk door de zwaartekracht naar beneden zal vallen. Hierdoor is het rooster niet 100% luchtdicht. Wil je een rooster dat beter afsluit, dan raden we een RVS kaprooster met terugslagklep aan.
Gevelrooster met kap en valklep 150 mm RVS - Toepassing





Weet je niet zeker of dit ventilatierooster voor jouw situatie geschikt is? Bekijk dan onze pagina met informatie over de toepassing van diverse soorten ventilatieroosters.
RVS overdruk kaprooster voor luchtkanaal 150 mm - Technische informatie
Type: Kaprooster
Model: Overdruk
Toepassing: Afvoeren van lucht
Aansluitmaat luchtkanaal: 150 mm
Afmetingen (AxA): 185 x 185 mm
Boormaat hart-op-hart: 167 x 167 mm
Opbouwhoogte: Ca. 95 mm
Lengte aansluitbus (L): 52.0 mm
Diameter aansluitbus (D): 145 mm
Open oppervlak: 165 cm²
Materiaal: RVS304
Oppervlak: Mat geborsteld / K320 geslepen
Montage: Eenvoudige montage d.m.v. aansluitbus met klemveren
Extra's: Inclusief afsluitrubber en bevestigingsschroeven
-
Lamellenrooster 150 mm met vaste lamellen, RVSVoorraad : 1€ 51,49 Prijs per stukincl. btw -
Overdrukrooster Eco+ met vaste lamellen 150 mm, RVSVoorraad : 5€ 118,20 Prijs per stukincl. btw
















