Trapleuning Zwart Rechthoek - Los Angeles


- Grote bestelling? Vraag een offerte aan!
- Onze experts staan klaar voor deskundig advies
- 14 dagen bedenktijd (m.u.v. maatwerk)
- Klantbeoordeling 9,5/10 uit 11.000+ reviews
- Zakelijke klant? Bestel op rekening
Trapleuning zwart Los Angeles is een rechthoekige trapleuning van 40 x 20 mm met een vierkante leuninghouder. De trapleuning is vervaardigd van van RVS304 met een hoogwaardige mat zwarte fijnstructuur poedercoating. De meegeleverde trapleuning houder wordt met twee zichtbare schroeven tegen de muur bevestigd. Deze zwarte trapleuning wordt standaard geleverd met voorgeboorde gaten voor montage van de trapleuning houders. Tenzij je ons de gewenste positie van de gaten doorgeeft, bepalen wij zelf de positie van de trapleuning houders. Trapleuning Los Angeles wordt geleverd inclusief bevestigingsmaterialen voor binnengebruik.
Stijlvol trappenhuis met trapleuning zwart
Geef je saaie trap een make-over met een trendy zwarte trapleuning. Van saai naar schitterend in een handomdraai! Deze eigentijdse trapleuning voegt klasse en stijl toe aan je interieur. Maak je keuze uit onze diverse zwarte trapleuningen.
Rechthoekige mat zwarte RVS trapleuning model Los Angeles - Technische informatie
- Type
- Rechthoekige RVS trapleuning
- Model
- Los Angeles
- Toepassing
- Binnengebruik
- Lengte
- 30 t/m 500 cm
- Afmetingen
- 40 x 20 mm
- Wanddikte
- 2,0 mm
- Materiaal
- RVS304
- Oppervlak
- Voorzien van mat zwarte fijnstructuur coating
- Montage op leuningdrager
- Blinde schroefverbinding
- Montage tegen wand
- Schroefverbinding (d.m.v. 2 schroeven 5 x 50 mm)
- Extra's
- Inclusief bevestigingsmaterialen
Inmeet instructie trapleuningen van RVS Land

LengteHet opmeten van de een leuning doe je altijd in de zelfde schuinte als waarop de leuning komt te hangen, evenredig aan de trap. Om het je makkelijk te maken kun je dit het beste doen door over de wang van de trap te meten. Houd voor het mooiste resultaat een lengte van ca. 12 cm uit de hoeken aan. Leuning 1: Bepaal waar je de leuning wil laten beginnen en meet de lengte tot in de hoek (maat X). Lengte leuning 1 = X - 12 cm Leuning 2: Meet de afstand tussen de muren (maat Y). Lengte leuning 2 = Y - 24 cm Leuning 3: Bepaal het eindpunt van de leuning en meet de lengte tot in de hoek (maat Z). Lengte leuning 3 = Z - 12 cm |
Hoogte (maat a)Een standaard trapleuning hangt op een hoogte van 80 tot 90 cm, gemeten vanaf de vóórkant van de traptrede. Meet altijd evenwijdig aan de trap. Positie leuningdragersTenzij je ons anders doorgeeft, bepalen we zelf de positie van de dragers op de leuning. Bij korte leuningen plaatsen we de eerste drager meestal op 100 mm van de kant, bij langere leuningen op 150 tot 200 mm van de kant. Je kunt ook zelf de positie van de leuningdragers bepalen, bijvoorbeeld als je een bestaande leuning wil vervangen en er al gaten in de muur zitten. Let hierbij op de bevestigingswijze van de leuningdragers van de door jou gekozen leuning. De gewenste posities kun je bij je bestelling aan ons doorgeven door gebruik te maken van de optie: Ik bepaal zelf positie leuningdragers. We verzoeken je de gewenste posities aan te geven in hartmaten, dus van uiteinde leuning tot hart van de leuningdrager en/of van hart leuningdrager tot hart leuningdrager. |
Downloads
-
RVS Trapleuning Rechthoek - New York5 werkdagenVanaf € 80,39 Prijs per stukincl. btw -
Trapleuning Zwart Vierkant - Los AngelesEind augustus / Begin septemberVanaf € 112,38 Prijs per stukincl. btw -
Trapleuning Zwart Rechthoek - BerlijnEind augustus / Begin septemberVanaf € 108,63 Prijs per stukincl. btw -
Trapleuning Zwart Vierkant - BerlijnEind augustus / Begin septemberVanaf € 101,40 Prijs per stukincl. btw -
Trapleuning Zwart Rond - MadridEind augustus / Begin septemberVanaf € 74,09 Prijs per stukincl. btw













